Ми оголошуємо набір абітурієнтів

stud
Добрий день,

шановні абітурієнти та їх батьки. Медичний інститут ХМАПО оголошує набір абітурієнтів за спеціальністю 222 "Медицина" на 2021-2022 навчальний рік. Наш Медичний інститут хоча і новий, але створений на потужній матеріальній базі Харківської медичної академії післядипломної освіти, історія якої розпочалась майже 100 років тому. Викладацький склад  Медичного інституту - досвідчені педагоги, практикуючі лікарі та науковці.

Якщо ви хочете стати кваліфікованими спеціалістами у медицині, тоді вам до нас!

Щоб приймати участь у конкурсному відборі, вам необхідно:

• скласти ЗНО з української мови, не менш як на 125 балів, з математики - не менше 150 балів, а також ще з одного предмета на вибір - біологія, хімія, фізика - 150 балів та більше;
  • зареєструвати електронний кабінет вступника на офіційному сайті Єдиної державної електронної база з питань освіти та вибрати нашу конкурсну пропозицію.

Дати подачі документів та оголошення результатів вступу можете подивитися у розділі "Вступна кампанія в датах"

Графік роботи приймальної комісії на час проведення вступної компанії:

з 20 червня 2021 року до 30 вересня 2021 року

Пн-Пт  з 09.00 по 16.00, перерва з 12.00 до13.00

Сб, Нд  – вихідний

За винятком:

02 серпня з 9.00 до 18.00, перерва  з 13.00 до 14.00.

Для вступників, які потребують поселення в гуртожиток під час вступу, поселення гарантовано.

Поселення вступників та студентів в гуртожиток проводиться відповідно до «Положення про гуртожиток ХМАПО» та «Правила внутрішнього розпорядку ХМАПО».

Montaj