Можливі дати ЗНО

1kswkibbqz8xgnco 1Нові дати проведення ЗНО

У зв’язку із загальнонаціональним карантином МОН розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Перший сценарій: карантин завершується до 1 тижня червня

Випускники 11-х класів будуть навчатися до кінця червня. ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня. Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.

Іспити зі всіх предметів будуть проходити з 25 червня до 17 липня.

Результати ЗНО будуть оголошені не пізніше 31 липня.

Додаткова сесія ЗНО (для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії,) попередньо запланована з 28 липня по 11 серпня.

Під час ЗНО в одному приміщенні має перебувати не більш ніж 15 осіб на відстані 1,5 метрів між собою.

Другий сценарій: карантин продовжується до початку серпня

ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня. В такому разі вступна кампанія завершиться до середини жовтня, а навчання перших курсів розпочнеться на початку листопада. Навчання решти курсів розпочнеться з 1 вересня.

Іспити зі всіх предметів будуть проходити з 17 серпня до 4 вересня.

Результати ЗНО будуть оголошені не пізніше 17 вересня.

Додаткова сесія ЗНО попередньо запланована з 22 вересня до 6 жовтня.

Вступна кампанія 2020 року

1kswkibbqz8xgnco 2

Початок реєстрації електронних кабінетів для вступу за першим сценарієм має розпочатись 1 серпня, а за другим – 25 вересня.

Вступні іспити та творчі конкурси (за виключенням військових навчальних закладів) пройдуть протягом 1 – 12 серпня, а для абітурієнтів, які вступають за контрактом, – до 22 серпня. За другим сценарієм – протягом 25 вересня – 3 жовтня, а для контрактників – до 13 жовтня.

Прийом заяв та документів у електронній формі триватиме з 13 до 22 серпня, а в іншому разі – з 4 до 13 жовтня.

Зарахування абітурієнтів на місця держзамовлення стане відомо 1 вересня або за другим сценарієм – 23 жовтня.

Початок навчального року для студентів І курсу переноситься на 15 вересня або на 2 листопада.

Для студентів вишів

За обох сценаріїв для студентів вишів невипускних років навчальний рік має завершитись так, як і планувався.

Екзаменаційні та залікові сесії університети можуть провести дистанційно в тому графіку, який затверджено закладом. У разі, якщо обов’язкову аудиторну роботу студенти не можуть виконати дистанційно, ВНЗ має перенести її на наступний навчальний рік.

Для випускників захисти дипломних робіт та атестаційні іспити проводитимуться дистанційно, крім єдиного державного кваліфікаційного іспиту та атестації осіб, що здобувають ступені доктора філософії, доктора мистецтва, доктора наук.