#saveХМАПО

saveХМАПО

Шановні друзі та всі небайдужі до вищої освіти в Україні!
Просимо Вас підтримати нашу петицію на сайті президента, та вкотре довести, що ми таки маємо власну думку та гідність відстоювати своє право.

https://petition.president.gov.ua/petition/113260?fbclid=IwAR2EIoRDPXsCbxKmlKHGlAQKRsy1bPCS1IP_aG8RVtu206qRfLt6_cctjEY

Ухвалення та виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2021 р. № 103-р «Про реорганізацію Харківської медичної академії післядипломної освіти» з великою долею вірогідності призведе до ліквідації академії.

Незважаючи на карантинні обмеження, Академія успішно працює, навчаючи  численних  вітчизняних та іноземних лікарів. В умовах поширення безробіття на ринку праці України Академія забезпечує робочі місця для понад 1000 штатних працівників, виконуючи навчально-виробничий та фінансовий план у повному обсязі.

В умовах поширення пандемії COVID-19 видається сумнівним та необґрунтованим ухвалення управлінського рішення, яке потенційно призведе до низки несприятливих соціальних ефектів: 1) ліквідації ХМАПО як самостійної юридичної особи, осередку фундаментальних та прикладних наукових досліджень, закладу вищої освіти з багаторічним досвідом успішної роботи на ринку освітніх послуг, 2) масового вивільнення висококваліфікованих працівників закладу (докторів медичних наук та кандидатів медичних наук), 3) поширення явищ «кадрового дефіциту» (оскільки вже сьогодні є відчутним брак фахівців охорони здоров’я, які найближчим часом могли б пройти навчання у ХМАПО).

 

Ще новини на цю тему за посиланям.

Наша сторінка у Facebook.