Підготовчі курси

В Медичному інституті Харківської медичної академії післядипломної освіти з 6 лютого 2021 року працюють курси підготовки абітурієнтів до ЗНО-2021 та фахового вступного випробування з анатомії людини.

Слухачі підготовчих курсів зможуть:

  • вдосконалити свої знання, вміння та навички;
  • психологічно та організаційно підготуватися до вступних випробувань у формі незалежного тестування та фахового іспиту;
  • отримати оцінку власних навчальних досягнень.

Навчання здійснюється згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/. На останньому занятті з кожного предмету абітурієнти проходять підсумкове оцінювання з використанням тестів бази ЗНО.

Програма курсів розрахована на 4 місяці та містить 3 кредити (90 годин). Форма навчання – змішана (аудиторна+дистанційна).

Заняття у дистанційному режимі можуть бути організовані за допомогою електронних платформ та веб-сервісів: Google Meet, Google Classroom, Zoom, Moodle.

При організації дистанційних занять викладачі курсів у повному обсязі надають навчальні матеріали, підтримують зв’язок зі слухачами, проводять підсумкові роботи, передбачені програмами, надають консультації.

Вартість навчання на підготовчих курсах:

Українська мова                    909 грн.

Біологія                                  909 грн.

Хімія                                       909 грн.

Математика                           953 грн.

Анатомія людини                  953 грн.